Search
Generic filters
Search
Generic filters

O nas

Kim jesteśmy?

Blattin Polska Sp. z o. o. jest znanym i cenionym producentem pasz dla zwierząt hodowlanych w Polsce oraz dostawcą produktów i usług kompleksowo zaopatrujących rolnictwo. Należy do jednej z największych grup kapitałowych działających na europejskim rynku rolnym. Większościowym udziałowcem spółki jest duński holding Vilomix A/G, który jest częścią Grupy Danish Agro. Jesteśmy spółką „siostrą” firm Blattin Mineralfutterwerk GmbH & Co KG (obecnie Profuma) oraz Höveler Spezialfutterwerke GmbH & Co. KG.  (obecnie Equovis).

Od blisko 25 lat spółka umacnia swoją pozycje na rynku, trafiając z ofertą do nowych odbiorców oraz budując trwałe, oparte na zaufaniu relacje ze stałymi Klientami. Zaufały nam już tysiące Klientów!

Misja firmy

"DLA ZDROWIA WASZYCH ZWIERZĄT."

Produkcję mieszanek paszowych prowadzimy w dwóch nowoczesnych i zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych w miejscowości Siedlec na Opolszczyźnie oraz w Ostrołęce na Mazowszu. Sprzedaż, na terenie całej Polski, realizujemy trzema kanałami: bezpośrednio do ferm, poprzez magazyny firmowe lub za pośrednictwem rozbudowanej sieci dealerów. Nasze produkty eksportujemy także na Ukrainę.
Blattin Polska od samego początku realizowała cele, których głównym mottem jest stwierdzenie, że wszystko co robimy, robimy Dla zdrowia Waszych zwierząt. Hasło to towarzyszy firmie od dawna i w pełni odzwierciedla jej misję. Misją  Blattin Polska jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższego poziomu jakości oferowanych produktów popartych profesjonalnym serwisem żywieniowym, a także stały ich rozwój oraz doskonalenie.
Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem w biznesie oraz odpowiedzialnym doradcą  w podejmowaniu decyzji żywieniowych. Rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta i proponujemy mu kompleksowe rozwiązania. Stale dostosowujemy się dynamicznych zmian zachodzących na rynku. Z wytrwałością dążymy do doskonałości nie zapominając o własnej tradycji… W codziennej pracy zawsze kierujemy się zdrowiem i wydajnością zwierząt. Mamy świadomość, że zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych produktów ma duży wpływ na zdrowie konsumentów. Dlatego też oferujemy Klientom produkty spełniające  najwyższe standardy jakości. Naszym osobistym sukcesem są wyniki produkcyjne i hodowlane osiągane przez naszych klientów.
0
Lat na rynku
Pracowników
0
Doradców żywieniowych
~ 0
Produktów

Polityka jakości

Celem działalności Blattin  Polska Sp. z o.o. jest produkcja oraz dystrybucja wysokiej jakości mieszanek paszowych dla zwierząt gospodarskich zgodnie z hasłem „Dla zdrowia Waszych zwierząt” oraz wymaganiami klienta i przepisami prawnymi.

Wdrożenie i efektywne funkcjonowanie systemów jakości GMP+ oraz standardu PIM „BEZ GMO” ma na celu dalszy wzrost zaufania klientów, który jest najlepszą oceną i podstawą do zadowolenia, spełnienie wymagań przepisów prawnych, poszerzenie rynków zbytu, doskonalenie jakości, poprawę efektywności firmy oraz wzrost świadomości oraz odpowiedzialności pracowników, usprawnienie organizacji pracy i komunikacji wewnętrznej.

Działalność społeczna

PKO Bieg Charytatywny to kolejna impreza biegowa, w której mamy przyjemność uczestniczyć. Nasza firmowa drużyna tym razem na stadionie lekkoatletycznym wylewa siódme poty, aby przebiec jak największą ilość okrążeń, które zostaną przeliczone na wsparcie podopiecznych Fundacji PKO Banku Polskiego. To ogólnopolska inicjatywa, która odbywa się co roku we wrześniu w największych miastach Polski. Zawsze w cudownej atmosferze i zawsze w zdrowej sportowej rywalizacji.

Od wielu lat wspieramy świąteczną akcję charytatywną
"PREZENTY OD PRZYJACIÓŁ AGROFOTO"
Dzięki wielkiemu sercu jakie mają pomocnicy św. Mikołaja z redakcji agrofoto.pl co roku prezenty świąteczne trafiają do najbardziej potrzebujących rodzin i dzieci z domu dziecka.

Charytatywna sztafeta biegowa Nasza firmowa drużyna biegowa bierze udział w charytatywnej imprezie biegowej Bieg Firmowy.
Ideą sztafety jest pomoc najbardziej potrzebującym dzieciom – podopiecznym fundacji EVEREST oraz promowanie aktywności fizycznej wśród pracowników naszej firmy. Tego typu wydarzenia są świetną okazją do pokonywania swoich słabości i walki o każdą sekundę, a wszystko to z uśmiechem na twarzy dla chorych i niepełnosprawnych dzieci. Blattin Team to ludziska o dobrych sercach i mocnych nogach.

Z ogromną radością i przyjemnością rokrocznie fundujemy nagrody dzieciom hodowców prezentujących swoje zwierzęta podczas regionalnych i ogólnopolskich wystaw hodowlanych w całej Polsce. Konkurs Młodego Hodowcy zawsze budzi wiele emocji i wywołuje moc pozytywnej energii i uśmiechu.

Zostaliśmy jednym ze sponsorów charytatywnego rajdu Złombol. KozaNostra Team, załoga w składzie Pipa, Kowal, Koza, ozdobiła swojego Poloneza Caro naszym firmowym logo. Celem rajdu Złombol jest zebranie jak największej kwoty pieniędzy, która zostanie przeznaczona na zakup upominków oraz
wycieczek dla dzieci z domów dziecka z województwa Śląskiego i Opolskiego. 11 edycja rajdu rozpoczęła się 2 września w Katowicach, a jej celem był Kraj Basków w Hiszpanii. Z wielką przyjemnością wspieramy takie inicjatywy. Szczególnie, że jej organizatorzy nie otrzymują wynagrodzenia za swoją pracę, a jedyną ich zapłatą jest radość dzieci oraz satysfakcja uczestników.

  • Item #3
  • Item #1
  • Item #3
  • Item #3
  • Item #3

Uczymy siebie i innych

Dzięki rozbudowanemu systemowi szkoleń Blattin Polska zapewnia swoim pracownikom
możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju zawodowego. Szczególny nacisk
kładziemy na szkolenie kadry na co dzień pracującej z hodowcami. Od umiejętności i
kompetencji doradców żywieniowych zależy bowiem sukces naszych klientów.

Od 20 lat organizujemy OGÓLNOPOLSKIE KONFERENCJE DLA HODOWCÓW

Zdobytą wiedzą i doświadczeniem chętnie dzielimy się poprzez organizację cyklicznych konferencji. Każdego roku organizujemy w całej Polsce specjalistyczne szkolenia dla największych hodowców, zootechników, rolników indywidualnych oraz dystrybutorów.

Współpraca z kadrą naukową daje nam bardzo solidne zaplecze merytoryczne. Często szkolenia mają charakter międzynarodowy i prowadzone są przez najlepszych specjalistów zajmujących się żywieniem zwierząt. Fachowo przekazywana wiedza oraz nacisk kładziony na praktyczne aspekty jej wykorzystania sprawia, że szkolenia cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród hodowców. Rekordowa frekwencja to ponad 230 osób podczas konferencji w Oleśnie. W 2023 roku odbyła się XX- Jubileuszowa edycja konferencji dla Hodowców i Producentów Bydła.

 

Certyfikaty i nagrody

Certyfikat zdolności płatniczej

W uznaniu za długoterminową, przemyślaną i doskonaloną strategię zarządzania należnościami firmowymi 2022

Certyfikat zdolności płatniczej

Przynależność do elitarnego klubu “Gazele Biznesu”