Search
Generic filters
Search
Generic filters

Wóz paszowy - najważniejsza maszyna w hodowli krów mlecznych.
Jak wykorzystać jej wszechstronne możliwości?

XXI Konferencja firmy Blattin Polska dla Hodowców Bydła i Producentów Mleka już przed nami.

Myślą przewodnią ogólnopolskiego cyklu spotkań będzie próba odpowiedzi na pytanie: wóz paszowy – najważniejsza maszyna w hodowli krów mlecznych. Jak wykorzystać jej wszechstronne możliwości? 

 

Mamy nadzieję, że tegoroczna edycja również będzie cieszyła się tak dużym zainteresowaniem i wysoką frekwencję oraz możemy liczyć na aktywny udział w dyskusjach wszystkich prelegentów, moderatorów i uczestników.

Dodatkowo zapraszamy na wydarzenie towarzyszące, które odbędzie się w dniu 06.03.2024 r. w Opolu!

Dlaczego warto być tam z nami?

Po sukcesie XX Jubileuszowej Konferencji chcielibyśmy serdecznie zaprosić na tegoroczne konferencje połączone z pokazem poziomych wozów paszowych Blattin King (ciągany) oraz Blattin King Lion (samojezdny), które odbędą się w ramach XXI Ogólnopolskiej Konferencji dla Hodowców Bydła i Producentów Mleka. Podobnie jak w latach ubiegłych zaprosiliśmy do współpracy prof. dr hab. inż. Macieja Zygmunta Kowalskiego, jednego z najbardziej znanych i cenionych w Polsce wykładowców – praktyków.

 

Celem pokazów jest pokazanie innowacyjności, unikatowości wozów paszowych firmy Blattin oraz ich wielorakie zastosowanie. Przeprowadzimy również analizę ekonomiczną tych wozów opartą o czas przygotowania TMR-u, zużycie paliwa oraz analizę TMR-u uwzględniająca jakość pocięcia i wymieszania TMR-u, równomierny rozkład na stole paszowy.

Na pokazie zaprezentowany zostanie samojezdny 4-ślimakowy wóz poziomy Blattin King Lion o pojemności 13 m3, ze 148 nożami i 148 przeciwnożami oraz silnikiem przemysłowym Iveco. Paszowóz ten wyróżnia się kompaktowym gabarytem. W poszczególnych gospodarstwach zaprezentowane zostaną wozy hodowców.

Program konferencji

Nasi eksperci

Prof. dr hab. inż. Zygmunt Maciej Kowalski

Kierownik Katedry Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa, Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Profesor żywienia zwierząt. Krajowy autorytet i ekspert w żywieniu wysokowydajnych krów mlecznych. Niezależny doradca gospodarstw wielkotowarowych w Polsce.

Wojciech Suchodolski

Kierownik Działu Bydło Blattin Polska sp. z o.o. - Absolwent Wydziału Bioinżynierii Zwierząt na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim w Olsztynie. Ponad 11 lat doświadczenia jako doradca żywieniowy głównie na fermach bydła o różnej wielkości. Obecnie pełni funkcję koordynującą zespołem sprzedażowym, w głównej mierze w sektorze sprzedaży rozwiązań dla cieląt.

Dariusz Szopa

Kierownik Działu Blattin Technika - Wykształcenie zootechnika zdobył na Akademii Rolniczej we Wrocławiu. Od początku swojej kariery zawodowej związany z mechaniką i techniką. Pierwsze szlify zawodowe zdobywał na stanowisku managerskim w branży motoryzacyjnej. Od 12 lat współpracuje z firmą Blattin Polska, gdzie z dużym sukcesem wprowadził na polski rynek nową markę poziomych paszowozów Blattin King. Propagator wozów z czteroślimakowym systemem mieszania free-flow-mix.

Na zarejestrowanych uczestników czekają atrakcyjne nagrody

Patronat medialny

Patronat internetowy

Zapisz się online

    Wybierz termin:

    Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:

    o interesujących mnie produktach, w tym informacji marketingowych.

    Zobacz relacje z poprzedniej XX - Jubileuszowej - Konferencji

    Zobacz zdjęcia z poprzedniej XX - Jubileuszowej - Konferencji