Search
Generic filters
Search
Generic filters

Wysokowydajna krowa - jak ją zrozumieć i wspomagać w produkcji?

Blattin Polska wraz z partnerami ma przyjemność zaprosić Państwa na XX Jubileuszową Konferencję dla Hodowców Bydła i Producentów Mleka.

Myślą przewodnią ogólnopolskiego cyklu spotkań będzie próba odpowiedzi na pytanie Jak zrozumieć i wspomagać w produkcji wysokowydajną krowę?

Dlaczego warto być tam z nami?

Po trzech latach przerwy spowodowanej pandemią wracamy z mocnym akcentem. Stawiamy na międzynarodową wymianę wiedzy i doświadczeń stąd udział jednego z najbardziej znanych i cenionych w Polsce wykładowców, profesora Macieja Zygmunta Kowalskiego, oraz dwóch zagranicznych ekspertów posiadających wieloletnie praktyczne doświadczenie w pracy z przeżuwaczami. Głęboko wierzymy, że stacjonarna forma wydarzenia, ponownie spotka się z dobrym przyjęciem przez hodowców.

Program konferencji

Nasi eksperci

Prof. dr hab. inż. Zygmunt Maciej Kowalski

Kierownik Katedry Żywienia, Biotechnologii Zwierząt i Rybactwa, Wydziału Hodowli i Biologii Zwierząt, Uniwersytetu Rolniczego w Krakowie. Profesor żywienia zwierząt. Krajowy autorytet i ekspert w żywieniu wysokowydajnych krów mlecznych. Niezależny doradca gospodarstw wielkotowarowych w Polsce.

Dr Sion Richards

Techniczny Menadżer do spraw żywienia przeżuwaczy w Europie, Adisseo France S.A.S. Sion Richards pochodzi z fermy bydła mlecznego w Północnej Walii. Ukończył Uniwersytet Nottingham w Wielkiej Brytanii, uzyskując tytuł Doktora z biochemii żywienia zwierząt. Posiada ponad 25 letnie doświadczenie w dziedzinie żywienia przeżuwaczy, zdobyte na rynkach międzynarodowych takich jak Europa, Bliski Wschód oraz Afryka. Od 2021 roku związany z Adisseo.

Dominique Bouchut

Od 2017r. jest Produkt Managerem i technicznym wsparciem produktów dla przeżuwaczy w firmie JEFO. Karierę naukową rozpoczął na Uniwersytecie Rolniczym w Lyon. Jako naukowiec kontynuował swoją karierę w instytucie badawczo – rozwojowym przy stacji doświadczalnej Adisseo. Przez kolejne 10 lat czynnie wspierał doradztwo rolnicze na Zachodzie Francji w zakresie hodowli i żywienia bydła mlecznego. Doświadczenie Dominique zostało także docenione przez 6 lat w firmie produkującej premiksy MiXscience, gdzie aktywnie prowadził dział żywienia i rozwoju produktów dla bydła we Francji, Europie Wschodniej oraz Turcji.

Dr inż. Krzysztof Białoń

Od ponad 20 lat związany z hodowlą bydła mlecznego w Polsce. Specjalista w zakresie żywienia zwierząt i mikrobiologii przewodu pokarmowego. Propagator zdrowego i zrównoważonego modelu żywienia krów.

Mgr inż. Marcin Forkajm

Od blisko 20 lat zajmuje się doradztwem żywieniowym. Od dwóch lat specjalizuje się w bilansowaniu aminokwasów w dawkach dla bydła na terenie Europy Centralnej (Kraje bałtyckie, Polska, Czechy, Słowacja, Węgry, Bałkany, Rumunia, Bułgaria).

Partnerzy strategiczni

Partnerzy

Patronat medialny

Patronat internetowy

Nagrody dla uczestników

Formularz rejestracyjny

Udział w konferencji jest BEZPŁATNY. Zainteresowanych prosimy o zgłoszenie uczestnictwa do dnia 30.01.2023r.

  W przypadku większej ilości osób podaj dokładną ilość

  Wybierz konferencję

  Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu:

  o interesujących mnie produktach, w tym informacji marketingowych.

  W przerwie między wykładami uczestnicy będą mieli możliwość obejrzeć samojezdny czteroślimakowy poziomy wozów paszowy Blattin King Lion oraz zapisać się na BEZPŁATNY pokaz w swoim gospodarstwie. 

  Blattin King Lion to bogato wyposażony, uniwersalny wóz paszowy dla każdej obory, sprawdzony w ciężkiej pracy w różnych gospodarstwach w całej Polsce!

   

  Zobacz relację z poprzedniej edycji

  Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji