Search
Generic filters
Search
Generic filters

Promocja First Minute – dodatki do zakiszania Blattisil

Jak utrzymać optymalną wartość pokarmową pasz objętościowych dla krów? Najlepszą metodą jest niewątpliwie ich konserwacja poprzez kiszenie. Tylko do końca kwietnia zamów bakteryjne dodatki do zakiszania Blattisil 5% taniej!

Skorzystaj z Promocji First Minute i zadbaj o jakość swojej kiszonki!

Blattisil AWS Special Premium jest aktywnym, działającym biologicznie środkiem do zakiszania, nowej generacji. Posiada mikroorganizmy specjalnie wybrane do zaszczepiania kiszonek, przez co podwyższa jakość kiszonek, zmniejsza straty fermentacji, zwiększa pobieranie paszy i wydajność paszy podstawowej.

 

Blattisil DRY Special to biologiczny dodatek do zakiszania kukurydzy oraz całych roślin zbóż uprawnych (GPS). Posiada mikroorganizmy specjalnie wybrane do zaszczepiania kiszonek, bakterie kwasu mlekowego, które produkują kwas mlekowy i kwas octowy, hamujący działanie drożdży oraz zapewniający większą stabilność tlenową.

 

 

Blattisil Dry Special Buchneri to mikrobiologiczny preparat poprawiający fermentację. Zapobiega zagrzewaniu się kiszonki z kukurydzy, trawy i GPS. Dwukrotnie większa koncentracja! 200 miliardów żywych kultur bakterii!

 

promocja first minute BlattisilDodatkowo przy zamówieniu powyżej 4 sztuk możesz zyskać nawet do 20% rabatu!

O szczegóły zapytaj doradcę albo wypełnij formularz kontaktowy i my skontaktujemy się z Tobą!

 

Udostępnij

Share on facebook
Facebook