NASZE DOŚWIADCZENIE JEST WASZYM BEZPIECZEŃSTWEM
– DOŚWIADCZENIE, KTÓRE MOŻECIE KUPIĆ


Blattin Polska
to serwis żywieniowy oparty na doskonale wyszkolonej kadrze oraz dokładnych analizach pasz wykonywanych we własnym laboratorium. Od momentu powstania firmy świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa żywieniowego. Oprócz informacji na temat produktów i ich zastosowania nasi doradcy udzielają praktycznych porad w zakresie żywienia oraz hodowli zwierząt. Ich wiedza to ponad stuletnie doświadczenie firmy Blattin.

Stała współpraca z hodowcami realizowana przez grono najlepszych doradców pozwala na co dzień weryfikować i udoskonalać programy odchowu zwierząt, żywienia oraz kiszenia pasz objętościowych. Na co dzień, specjaliści ds. żywienia współpracują zarówno z największymi gospodarstwami w kraju jak i klientami indywidualnymi oraz odbiorcami hurtowymi. Naszym partnerom zapewniają praktyczną i merytoryczną pomoc oraz fachowe doradztwo.

Aby udoskonalić serwis żywieniowy w 2007 r. firma zakupiła specjalistyczne urządzenie laboratoryjne NIRS. Wykorzystanie spektroskopu odbicia w bliskiej podczerwieni pozwala nam na natychmiastowe przeprowadzanie niezbędnych analiz w celu oznaczenia zawartości rożnych składników pokarmowych w paszach, zbożach oraz kiszonkach

Doradcy żywieniowi dostępni na terenie całego kraju 90 % czasu swojej pracy spędzają przy zwierzętach. Każdego klienta traktują w szczególny sposób. W pracy wykorzystują: kuchenkę mikrofalową, wagę, sita do TMR-u, sita kałowe oraz specjalistyczne oprogramowanie komputerowe wspomagające układanie dawek pokarmowych. Indywidualny doradca jest kompetentną osobą, której zadaniem jest poprowadzić naszego klienta do sukcesu.

Wozy paszowe poziome Blattin King
Teraz jeszcze dłuższe życie Twojego wozu paszowego- nowa linia poziomych wozów Long Life i Long Life+. Blattin King - idealny wóz do balotów.