NASZE DOŚWIADCZENIE JEST WASZYM BEZPIECZEŃSTWEM
– DOŚWIADCZENIE, KTÓRE MOŻECIE KUPIĆ


Blattin Polska
to serwis żywieniowy oparty na doskonale wyszkolonej kadrze oraz dokładnych analizach pasz wykonywanych we własnym laboratorium. Od momentu powstania firmy świadczymy kompleksowe usługi w zakresie doradztwa żywieniowego. Oprócz informacji na temat produktów i ich zastosowania nasi doradcy udzielają praktycznych porad w zakresie żywienia oraz hodowli zwierząt. Ich wiedza to ponad stuletnie doświadczenie firmy Blattin.

Stała współpraca z hodowcami realizowana przez grono najlepszych doradców pozwala na co dzień weryfikować i udoskonalać programy odchowu zwierząt, żywienia oraz kiszenia pasz objętościowych. Na co dzień, specjaliści ds. żywienia współpracują zarówno z największymi gospodarstwami w kraju jak i klientami indywidualnymi oraz odbiorcami hurtowymi. Naszym partnerom zapewniają praktyczną i merytoryczną pomoc oraz fachowe doradztwo.

Aby udoskonalić serwis żywieniowy w 2007 r. firma zakupiła specjalistyczne urządzenie laboratoryjne NIRS. Wykorzystanie spektroskopu odbicia w bliskiej podczerwieni pozwala nam na natychmiastowe przeprowadzanie niezbędnych analiz w celu oznaczenia zawartości rożnych składników pokarmowych w paszach, zbożach oraz kiszonkach

Doradcy żywieniowi dostępni są na terenie całego kraju. 90 procent czasu swojej pracy spędzają przy zwierzętach. Każdego klienta traktują w szczególny sposób. W pracy wykorzystują: kuchenkę mikrofalową, wagę, sita do TMR-u, sita kałowe oraz specjalistyczne oprogramowanie komputerowe wspomagające układanie dawek pokarmowych. Indywidualny doradca jest kompetentną osobą, której zadaniem jest poprowadzić naszego klienta do sukcesu.

Blattisan Immunosan - immunoglobuliny dla cieląt
Pasta z siarą, witaminami i probiotykiem dla nowonarodzonych cieląt