Crystalyx®

Więcej niż lizawka


CRYSTALYX® to wysokiej jakości energetyczna mieszanka uzupełniająca dla bydła, w formie bloków. CRYSTALYX® powstaje w opatentowanym procesie produkcji i zawiera naturalne składniki, których podstawę stanowi odwodniona melasa i tłuszcz roślinny. Unikalny proces produkcji polagający na gotowaniu wyróżnia ten produkt i czyni go wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju.

CRYSTALYX® to mieszanka uzupełniająca, która dostarcza łatwostrawnej energii wspomagającej pracę żwacza i tym samym ułatwia przyswajanie składników pokarmowych z paszy podstawowej oraz ich wykorzystanie, dając w efekcie większe pobranie suchej masy. Dodatkowo CRYSTALYX® dostarcza istotne dla prawidłowego funkcjonowania składniki pokarmowe, minerały i witaminy. Jest smaczna, przez co chętnie pobierana przez zwierzęta a dzięki wygodnej formie podania doskonale sprawdza się również na pastwisku.

 

 

 

Skuteczność działania CRYSTALYX® została potwierdzona licznymi doświadczeniami prowadzonymi w różnych krajach Europy. W Polsce badania prowadził profesor Maciej Zygmunt Kowalski z Uniwersytety Rolniczego w Krakowie. 


O doświadczenia możesz przeczytać tutaj >>>Crystalyx
Blattipollo Pick Aktiv
Mieszanka mineralna dla kurcząt i kur niosek Dziobaczka dająca zajęcie Twoim kurom i kurczakom