Desintec® NeoEx

Bardzo skuteczny i wydajny preparat przeciwko dorosłym muchom


DESINTEC® NeoEx to płynny preparat do nakładania pędzlem lub w postaci granulatu przeciwko dorosłym muchom.

ZAKRES ZASTOSOWANIA:

  • NeoEx to gotowy do użycia żółty granulat do zwalczania owadów latających (szczególnie much) w oborach, chlewniach, stajniach, pomieszczeniach dla drobiu i innych budynkach inwentarskich.
  • Zabójczy kontaktowo i w przypadku spożycia
    • Doskonałe, natychmiastowe działanie oraz długi czas oddziaływania do 6 tygodni.
    • Poza substancją czynną azametifos zawiera atrakcyjne substancje wabiące (np. cukier) pod kątem Musca autumnalis i Musca domestica.

Aby zapewnić trwałą redukcję liczby much zaleca się stosować połączenie preparatu DESINTEC® NeoEx przeciw dorosłym muchom i DESINTEC® AnoEx, oraz Desintec® CyroEx przeciwko larwom.

 

 

 

ZALECENIA DOTYCZĄCE STOSOWANIA I DOZOWANIA

NeoEx to produkt gotowy do zastosowania w miejscach częstego przebywania much (okna, słupy, drzwi). Aby zapewnić wysoko skuteczne działanie należy preparat wyłożyć w wielu miejscach.
Dozowanie: 400 g trutki w formie granulatu wystarcza na 200  m² powierzchni.

1. Stosowanie w formie rozsypywanego granulatu:

NeoEx nanosi się w miejscach, w których muchy przebywają najczęściej- możliwie jak najbliżej zwierząt jednak poza ich zasięgiem. Granulat NeoEx jest rozsypywany w formie cienkiej warstwy na poziomych powierzchniach (pojemniki kartonowe lub z tworzywa sztucznego).

Stosowanie w formie ROZSMAROWYWANIA:

NeoEx miesza się z ciepłą wodą aż do rozpuszczenia granulatu. Stosować w wielu miejscach (na 200 m2 powierzchni ok. 30 pasów po 20 x 30 cm) na ścianach, słupkach, przewodach etc. w pobliżu zwierząt (ale poza ich zasięgiem) nanosząc pędzlem. Do zwalczania można stosować także łapki na muchy Desintec. Można także nacierać NeoEx tablice i wieszać przykładowo powyżej automatów z paszą.

 

Substancja aktywna: 10 g/kg Azamethiphos

 

Opakowanie: puszka 400 g i pojemnik 2 kg

 


 

Blatmilk Start 1 bez GMO
Przedwycieleniowy korektor dla krów mlecznych z gorzkimi solami i tłuszczem chronionym wolno od GMO