Blattin® Lac mix 41 bez GMO

Wysokobiałkowy koncentrat dla bydła zawierający mocznik paszowy i makuch sojowy wolny od GMO


Blattin® Lac-Mix 41 bez GMO to koncentrat dla bydła, który charakteryzuje się wysokim udziałem białka pochodzącego z wolnego od organizmów genetycznie modyfikowanych makuchu sojowego lub śruty sojowej, mocznika paszowego oraz śruty słonecznikowej i rzepakowej. Produkt doskonale uzupełnia niedobory składników mineralnych i witamin oraz poprawia wydajność krów. Pozwala na przygotowanie paszy treściwej przy wykorzystaniu własnych zbóż. Poprzez różny udział koncentratu w paszy własnej hodowca może uzyskać potrzebny w dawce poziom białka zależny od wymagań zwierząt. Dodatek aromatu w Blattin® Lac-Mix 41 bez GMO sprawia, że koncentrat jest chętnie pobierany również bezpośrednio ze stołu paszowego.

Z uwagi na zawartość mocznika zaleca się stosowanie produktu w dawkach pokarmowych zawierających duże ilości łatwo fermentujących węglowodanów. Blattin® Lac-Mix 41 bez GMO powinien być stosowany u bydła powyżej 6 miesiąca życia oraz w dawkach z dużym udziałem kiszonki z kukurydzy.

Zawartość składników w 1kg

NEL MJ 6,20
białko ogólne % 41,00
wapń % 3,50
fosfor % 0,80
sód % 0,80
magnez % 0,40
witamina A j.m. 33 000
witamina D3 j.m. 10 000
witamina E mg 73
aromat

+
białko chronione

+

 


Produkt nie zawiera w swoim składzie żadnych komponentów, które zgodnie z prawem żywienia zwierząt obowiązującym w UE, powinny być oznakowane jako genetycznie zmodyfikowane.

 

Zapytaj o szczegóły oferty produktów wolnych od GMO
tel.: +48 29 760 54 28

 

 

białko ogólne: 41% NEL: 6,2 MJ

Opakowanie: worek 25 kg, luz

Vilomix Power Pig Yoghurt