Blattiviko® Beta 4000

Mieszanka mineralno-witaminowa z podwyższoną zawartością beta-karotenu

Mieszanka polecana w okresach niedoborowych na beta-karoten oraz w sytuacjach problemów z rozrodem. Stosowana u bydła w okresie zasuszenia korzystnie wpływa na zdrowotność cieląt poprzez zwiększenie ilości przeciwciał w siarze. Stosowana przez dłuższy okres pozytywnie wpływa na funkcję jajników i znaczny sposób poprawia parametry rozrodu. Zawartość witamin A i E dodatkowo wzmacnia działanie karotenoidów, natomiast dodatek selenu chronionego pełni znaczącą rolę w utrzymaniu płodności. Produkt charakteryzuje się również wysoką dostępnością miedzi i cynku dzięki formie chelatów glicynowych Glycinoplex Zn i Cu.Zawartość składników w 1 kg:

wapń % 1,4
fosfor % 0,9
sód % 0,0
magnez % 5,3
lizyna
% 1,0
treonina
% 0,7
metionina % 0,3
tryptofan % 0,2
białko
% 19,3
tłuszcz % 2,6
włókno % 7,5
witamina A j.m. 600 000
witamina E mg 5 000
beta-karoten mg 4 000
Glycinoplex Zn*
mg 2 400
Glycinoplex Cu*
mg 800
Sel-caps (selen chroniony)**
mg 20

*forma chelatowa

**selen organiczny chroniony

 

 

Stosowanie:
Krowy mleczne i zasuszone: 3 tygodnie przed wycieleniem do 2 tygodni po wycieleniu 50 g /sztuka/dzień następnie aż do ponownego zacielenia 100 g/szt/dzień

Opakowanie:
worek 25 kg

 


Produkt nie zawiera w swoim składzie żadnych komponentów, które zgodnie z prawem żywienia zwierząt obowiązującym w UE, powinny być oznakowane jako genetycznie zmodyfikowane.
Potwierdzone certyfikatem VLOG („Ohne GenTechnik”). Produkty VLOG nie zawierają składników modyfikowanych genetycznie ani dodatków (witamin, aromatów, enzymów itp.) wytwarzanych z pomocą GMO.

 

 

Vilomax Odsadzenie 50%
Wysokostrawny koncentrat dla prosiąt