Blattin® – LactisDip

Środek do pielęgnacji wymion do zanurzania

 


Blattin® -LactisDip to gotowy do użycia preparat do pielęgnacji strzyków i wymion do zanurzania. Zawiera doskonale dobraną mieszankę substancji biologicznie aktywnych: kwasu mlekowego, składników pielęgnujących skórę oraz substancji błonotwórczych do skutecznej pielęgnacji i higieny wrażliwych części skóry. Przywraca skórze właściwa strukturę lipidową oraz utrzymuje gładkość i elastyczność strzyków. Doskonale pielęgnuje i chroni kanał strzykowy pomiędzy kolejnymi dojami. Optymalnie dobrana wartość pH dba o maksymalną higienę i ochronę.


  • Przeznaczony do pielęgnacji wymienia po dojeniu
  • Pielęgnuje i przywraca skórze właściwą strukturę lipidową
  • Utrzymuje wilgotność i gładkość strzyków
  • Gotowy do użycia
  • Na bazie kwasu mlekowego

 

Zastosowanie:
Podczas całego okresu laktacji strzyki należy zanurzać w preparacie Blattin® – LactisDip bezpośrednio po dojeniu. Poza okresem laktacji preparat należy stosować raz dziennie.


Opakowanie:
20 kg

 

 

 

 

Blattin-LactisDip jest gotową do użycia substancją do pielęgnacji i higieny sutków oraz wymion do stosowania poprzez zanurzenie w substancji wymion krów, owiec i kóz.

Blattin-LactisDip zawiera doskonale dobraną mieszankę substancji biologicznie aktywnych: kwasów mlekowych, składników pielęgnujących skórę oraz substancji błonotwórczych do skutecznej pielęgnacji i higieny wrażliwych części skóry, a zwłaszcza sutków i wymion.

Optymalnie dobrana wartość pH dba o maksymalną higienę i ochronę.

Skóra sutków pozostaje nawilżona i elastyczna.

Zawartość substancji błonotwórczych w Blattin-LactisDip w połączeniu z odpowiednim działaniem zwilżającym gwarantuje optymalną dla higieny sutków koncentrację i czas działania na odpowiednie partie skóry. Blattin-LactisDip pielęgnuje i chroni przewód brodawkowy między kolejnymi dojeniami.

Blattipollo Pick Aktiv
Mieszanka mineralna dla kurcząt i kur niosek Dziobaczka dająca zajęcie Twoim kurom i kurczakom