Nagrody i certyfikaty

Każdego dnia dbamy o najwyższą jakość oferowanych produktów i usług. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, które firma otrzymała w okresie swojej wieloletniej działalności na polskim rynku.


CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI 2017

Certyfikat Wiarygodności Creditreform jest dowodem posiadania wysokiej płynności finansowej naszej firmy. Oznacza, że posiadamy wysoką zdolność do terminowej realizacji zobowiązań finansowych i jesteśmy wiarygodną firmą.

 

 

ROZWAŻNA FIRMA 2020-2012Kanon Dobrych Praktyk Rozważnej Firmy
Przedsiębiorstwo, posługujące się tytułem i certyfikatem „Rozważna Firma”, przyznanym przez EULEO prowadzi interesyw sposób mądry i roztropny. Czyni to z najwyższą dbałością o własny rozwój,  deklarując stosowanie następujących praktyk:
  1. Zapobiega utracie płatności od kontrahentów.
  2. Weryfikuje wiarygodność i wypłacalność swoich kontrahentów.
  3. Monitoruje spływ  bieżących należności od kontrahentów.
  4. Szybko podejmuje decyzje o odzyskiwaniu długów zagrożonych brakiem zapłaty.
  5. Egzekwuje uczciwość w interesach i szacunek dla danego słowa.
  6. Promuje kontrahentów regulujących terminowo zobowiązania.
  7. Kreuje wysokie wzorce zachowań w relacjach biznesowych.
  8. Stosuje jednakowe standardy  moralności płatniczej i rzetelności w interesach wobec siebie jak i swoich kontrahentów.JAKOŚĆ ROKU 2013
dla wozu paszowego Blattin King z poziomym systemem mieszania FREE FLOW MIX

 

GAZELE BIZNESU 2006-2008 oraz 2012-2015


Blattin Polska
należy do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się przedsiębiorstw. Przyznane firmie Blattin Polska certyfikaty w latach 2006-2008 oraz 2012-2015 potwierdzają stały wzrost i rozwój firmy.


Kto jest Gazelą Biznesu?
Puls Biznesu definiuje Gazelę Biznesu jako firmę średniej wielkości, która dzięki niezwykle dynamicznemu rozwojowi wspaniale daje sobie radę wśród znacznie większych konkurentów. O miejscu firmy na liście rankingowej decyduje wyrażony w procentach przyrost obrotów, osiągnięty w ciągu trzech kolejnych lat. Gazele cechuje nieskazitelna reputacja oraz uczciwość, wobec kontrahentów, pracowników, a także skarbu państwa.

 

DIAMENTY FORBES

Firma Blattin Polska należy do prestiżowego grona DIAMENTÓW FORBES przedsiębiorstw, które w ostatnich trzech latach swojej działalności najbardziej dynamicznie zwiększały swoją wartość.

Jak powstawał ranking
Miesięcznik Forbes we współpracy z wywiadownią gospodarczą Dun & Bradstreet przygotował  ranking polskich przedsiębiorstw najszybciej zwiększających swoją wartość w ostatnich trzech latach.
Lista DIAMENTÓW FORBES została opracowana na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm uwzględniającej wyniki finansowe oraz wartość majątku. Do wyceny wykorzystano m.in.: poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, zapasów, należności oraz nakładów na inwestycje.

Przyznany firmie tytuł jest potwierdziłem wiarygodności i rzetelności jako, partnera biznesowego.GEPARDY BIZNESU 2012 ORAZ 2007

Firma Blattin Polska została wyróżniona kolejnym prestiżowym tytułem - Gepardy Biznesu 2012. Nagroda przyznana została na podstawie dynamiki wzrostu wartości rynkowej na przełomie trzech lat. To już drugi raz, kiedy firma została doceniona za dynamikę rozwoju przez Wywiadownię Handlową Infocredit oraz Instytut Nowoczesnego Biznesu. W 2007 roku bowiem Blattin otrzymała tytuł Geparda Biznesu 2007.


SKRZYDŁA BIZNESU

W 2011 roku Blattin Polska znalazła się prestiżowym gronie 10 najlepszych firm w  woj. opolskim, w kategorii firmy średnie. Świetne wyniki finansowe, duża dynamika wzrostu sprzedaży, wiarygodność w relacjach z klientami i partnerami – takie cechy mają najlepsze firmy nagrodzone Certyfikatem Skrzydła Biznesu. Przyznane firmie Blattin wyróżnienie świadczy o jej mocnej pozycji na rynku oraz wiarygodności jako partnera biznesowego.

Skrzydła Biznesu to prestiżowy ranking firm z sektora MSP prowadzony przez Dziennik Gazeta Prawna.  Jego zadaniem jest wyróżnienie firm wiarygodnych i osiągających najlepsze wyniki finansowe. Nagrodzone przedsiębiorstwa uzyskują możliwość posługiwania się mianem "stabilnych firm", które pomimo dużej konkurencji i niestabilnych czasów gospodarczych wciąż się rozwijają i wzbudzają zaufanie. Powagę oraz rangę przedsięwzięcia potwierdzają patronaty m.in.: Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości i Krajowej Izby Gospodarczej oraz Ministra Gospodarki, Waldemara Pawlaka.

 

 

PRZEJRZYSTA FIRMA

Certyfikat Przejrzysta Firma to kolejna nagroda przyznana firmie Blattin Polska za uczciwość i wysoką jakość jej pracy.

Firma Dun and Bradstreet Poland międzynarodowa wywiadownia gospodarcza zajmującą się analizą wiarygodności przedsiębiorstw we współpracy ze swoimi partnerami - miesięcznikiem Forbes, Getin Bankiem i Bisnode Polska uhonorowała nas Certyfikatem Przejrzysta Firma. Tytuł ten otrzymują firmy, które w sposób wiarygodny i terminowy publikują sprawozdania finansowe.

Niniejsze wyróżnienie świadczy o rzetelności finansowej naszej Spółki oraz zwiększa prestiż i konkurencyjność firmy na rynku. Jest potwierdzeniem tego, że jesteśmy godnym zaufania partnerem biznesowym.


 TARGI

Wybrane nagrody oraz wyróżnienia przyznane na wystawach oraz targach.

FERMA BYDŁA, ŚWIŃ I DROBIU 2013FERMA BYDŁA 2010FERMA ŚWIŃ I DROBIU 2009

TARGI AGROTECH KIELCE 2009FERMA BYDŁA 2009KONFERENCJA/WYSTAWA FERMA BYDŁA 2008

 

FERMA BYDŁA 2008FERMA ŚWIŃ I DROBIU 2007

 

FERMA BYDŁA 2007FERMA BYDŁA, ŚWIŃ I DROBIU 2006FERMA BYDŁA 2006FERMA BYDŁA, ŚWIŃ I DROBIU 2004
Vilomix Starter Standard 2,5%