Misja firmy


Blattin Polska
od samego początku realizowała cele, których głównym mottem jest stwierdzenie, że wszystko co robimy, robimy Dla zdrowia Waszych zwierząt. Hasło to towarzyszy firmie od dawna i w pełni odzwierciedla jej misję.

Misją Blattin Polska jest zapewnienie swoim obecnym i przyszłym Klientom najwyższego poziomu jakości oferowanych produktów popartych profesjonalnym serwisem żywieniowym, a także stały ich rozwój oraz doskonalenie.

Jesteśmy rzetelnym i godnym zaufania partnerem w biznesie oraz odpowiedzialnym doradcą  w podejmowaniu decyzji żywieniowych. Rozpoznajemy potrzeby naszego Klienta i proponujemy mu kompleksowe rozwiązania. Stale dostosowujemy się dynamicznych zmian zachodzących na rynku.

Z wytrwałością dążymy do doskonałości nie zapominając o własnej tradycji...

W codziennej pracy zawsze kierujemy się zdrowiem i wydajnością zwierząt. Mamy świadomość, że zapewnienie bezpieczeństwa zdrowotnego naszych produktów ma duży wpływ na zdrowie konsumentów. Dlatego też oferujemy Klientom produkty spełniające  najwyższe standardy jakości. Naszym osobistym sukcesem są wyniki produkcyjne i hodowlane osiągane przez naszych klientów.


Unimix OVO DJ 2,5%
Mieszanka paszowa uzupełniająca mineralna dla kur niosek w całym okresie nieśności.