Blattin Polska Sp. z o.o.
Siedlec, ul. Poznowicka 1
47-180 Izbicko
NIP: 991-01-21-633

blattin@blattin.pl
rekrutacja@blattin.pl

www.blattin.pl
www.wozy-paszowe.pl

www.hoeveler.pl
www.hoeveler-sklep.pl

 


 



Numer Weterynaryjny: α PL 1611005 p


Kapitał zakładowy: 1 025 000,00 PLN  |  Regon: 531 58 3980
Sąd Rejonowy w Opolu VIII Wydział Gospodarczy KRS nr 0000033026
Nr konta bankowego PKO BP 46102036680000510200102301

 


SEKRETARIAT
DZIAŁ ZAMÓWIEŃ

Joanna Kowalczyk
tel./fax +48 77/465 44 24, 77/461 72 98
tel. kom. +48 668 116 517
e – mail: blattin@blattin.pl

 


DZIAŁ SPRZEDAŻY I MARKETINGU

Katarzyna Górna
Marketing
tel. kom. +48 608 301 907
e – mail: marketing@blattin.pl

Grzegorz Paliwoda
Marketing
Współpraca z Klientem
tel. kom. +48 795 512 543
e – mail: gpaliwoda@blattin.pl

Agnieszka Dudek
Specjalista ds. Sprzedaży i windykacji
tel. kom. +48 604 426 866
e – mail: adudek@blattin.pl

Irena Zwolińska
Specjalista ds. Sprzedaży
tel. kom. +48 666 017 125
e – mail: izwolinska@blattin.pl


Magdalena Ledwig
Specjalista ds. Sprzedaży
tel./fax +48 77/465 44 24
tel. kom. +48 668 116 517          
e – mail: mledwig@blattin.pl

Grażyna Pallach
LABORATORIUM
OBSŁUGA KLIENTÓW SPRZEDAŻY DETALICZNEJ
tel. kom. +48 600 914 276
e – mail: gpallach@blattin.pl

DZIAŁ LOGISTYKI I ZAOPATRZENIA

Jarosław Dudek
Logistyk
e-mail: transport@blattin.pl


Mateusz Niepala
Logistyk
e-mail: logistyka@blattin.pl

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI I KADR

Danuta Nowak
Główna Księgowa
Kadry
tel. kom. +48 606 645 472
e – mail: dnowak@blattin.pl

Katarzyna Tkacz
Specjalista Księgowa
tel. kom. +48 604 218 291
e – mail: ktkacz@blattin.pl

DZIAŁ PRODUKCJI
BIURO PRODUKCJI, SKUP ZBÓŻ

tel./fax: +48 77/461 72 82 
tel. kom. +48 666 017 173, +48 601 631 793
e – mail: wpsiedlec@blattin.pl
e – mail: amlynarska@blattin.pl
e – mail: agiemza@blattin.pl



Prowadzimy całoroczny skup zbóż paszowych i kukurydzy. Skup prowadzony jest Siedlcu k/Izbicka, gdzie mieści się siedziba firmy i punkt sprzedaży pasz.


Blattin RapsProtect - naturalnie chroniona śruta rzepakowa
Źródło białka chronionego